Skip to content

Ukulele

Ukulele on suurepärane pill muusikamaailmaga tutvumiseks. Ukulelet saab kasutada nii meloodiapilli kui ka saatepillina. Pill arendab mängija rütmi- ja harmooniataju. Ukulele puhul on tegemist laialdaselt väga suurt populaarsust kogunud harrastuspilliga. Selle peamiseks põhjuseks on lihtne mängutehnika ja seega koheselt saavutatav rõõm musitseerimisest.

Ukuleleringi on oodatud õpilased alates teisest klassist. Eelnev kokkupuude muusikaga pole oluline, aga suureks abiks on noore enda soov ja huvi muusika ja pillimängu vastu. Ukuleleringis mängime erinevas stiilis muusikat: lastelaule, erinevate rahvaste muusikat, seadeid popmuusikast, samuti klassikalisest muusikast. Repertuaari valikul proovime olla paindlikud ja lähtuda noorte soovidest.
Ukulelet mängivad nii väikesed kui suured.

  • Ukulele ring lastele. Tunniplaan koostamisel!
  • Ukulele ring täiskasvanutele. Tunniplaan koostamisel!

Ukulele ringid toimuvad Peetri keskuses, Mamma Mia ruumides.
Kuu õppemaks on 49€, tasumine toimub arve alusel.

Ukulele õpetaja on Katri Kaasik

Klaveri individuaalõpe

Klaver on tõenäoliselt üks maailma tuntumaid pille. Klaverit kasutatakse väga paljudes erinevates muusikastiilides, mis tähendab, et praktiliselt ei ole olemas muusikat, mida klaveril mängida ei saaks.
Klaveriõpe on üks muusikahariduse alustalasid ja hoolimata tulevikus valitavatest muusikasuundadest on selle õppimine alati kasulik igale muusikahuvilisele lapsele. Klaveri mängimine ei ole ainult tehniline oskus, see on ka eneseväljendusvahend. Klaveriõppe eesmärk on arendada algajate muusikahuviliste musikaalsust ja rütmitunnet ning anda noodiõpetuse ja klaverimängu algteadmisi. Juba varasemalt klaverimänguga kokku puutunud lapsele koostatakse programm vastavalt lapse eelnevatele oskustele ja individuaalsetele võimetele.

Klaveriõppesse oodatud lapsed alates viiendast eluaastast.

Klaveri individuaaltunnid toimuvad Peetri Keskuse.
Individuaaltunni tasu 25€.

Juhul, kui õpilane ei saa kokkulepitud ajal osaleda tunnis, siis palume sellest kindlasti teavitada ka õpetajat!
Juhime tähelepanu, et eelneva teavituseta tundi mitte ilmumise korra, on meil õigus esitada arve ära jäänud tunni kohta.

Klaveriõpetaja on Vladimir Todurov.

Back To Top