skip to Main Content

Ukulele

Ukulele on suurepärane pill muusikamaailmaga tutvumiseks. Ukulelet saab kasutada nii meloodiapilli kui ka saatepillina. Pill arendab mängija rütmi- ja harmooniataju. Ukulele puhul on tegemist laialdaselt väga suurt populaarsust kogunud harrastuspilliga. Selle peamiseks põhjuseks on lihtne mängutehnika ja seega koheselt saavutatav rõõm musitseerimisest.

Ukuleleringi on oodatud õpilased alates teisest klassist. Eelnev kokkupuude muusikaga pole oluline, aga suureks abiks on noore enda soov ja huvi muusika ja pillimängu vastu. Ukuleleringis mängime erinevas stiilis muusikat: lastelaule, erinevate rahvaste muusikat, seadeid popmuusikast, samuti klassikalisest muusikast. Repertuaari valikul proovime olla paindlikud ja lähtuda noorte soovidest.
Ukulelet mängivad nii väikesed kui suured.

  • Ukulele ring edasijõudnutule toimub teisipäeviti kell 17:00-17:45. Tunni kestvus 45 min.
  • Ukulele ring algajatele toimub teisipäeviti kell 17:50-18:20. Tunni kestvus 30 min. GRUPP ON TÄITUNUD, UUSI ÕPILASI JUURDE EI VÕETA!
  • Ukulele ring täiskasvanutele toimub teisipäeviti kell 18:45-19:30. Tunni kestvus 45 min.

Ukulele ringid toimuvad Peetri keskuses, Mamma Mia ruumides.
Kuu õppemaks on 38€, tasumine toimub arve alusel.

Ukulele õpetaja on Katri Kaasik

Klaveri individuaalõpe

Klaver on tõenäoliselt üks maailma tuntumaid pille. Klaverit kasutatakse väga paljudes erinevates muusikastiilides, mis tähendab, et praktiliselt ei ole olemas muusikat, mida klaveril mängida ei saaks.
Klaveriõpe on üks muusikahariduse alustalasid ja hoolimata tulevikus valitavatest muusikasuundadest on selle õppimine alati kasulik igale muusikahuvilisele lapsele. Klaveri mängimine ei ole ainult tehniline oskus, see on ka eneseväljendusvahend. Klaveriõppe eesmärk on arendada algajate muusikahuviliste musikaalsust ja rütmitunnet ning anda noodiõpetuse ja klaverimängu algteadmisi. Juba varasemalt klaverimänguga kokku puutunud lapsele koostatakse programm vastavalt lapse eelnevatele oskustele ja individuaalsetele võimetele.

Klaveriõppesse oodatud lapsed alates viiendast eluaastast.

Klaveri individuaal tunnid toimuvad Peetri Keskuse, Mamma Mia ruumides. Täpsem info selgub augustikuu teisel poolel.
Individuaaltunni õppemaks on 24€ tund. Tasumine toimub arve aluse.

Klaveriõpetaja on Nils-Kristjan Kosapoeg

Back To Top