skip to Main Content

Mamma Mia Laulu- ja Huvistuudio korraldab taaskord varakevadel juba traditsiooniks saanud Lauluõhtu.

Eesmärk on, et kõik meie laululapsed saaksid päris üksinda esineda nagu tõelised solistid. Paljude jaoks on see esmane kogemus ning ma usun, et kõik lapsed saavad kogemuse võrra rikkamaks.  Sel aastal on väikene erinevus see, et parimatel on võimalus edasi saada Rae valla Laululaps lauluvõistlusele.

Kuna lauluhuvilisi on päris palju, teeme lavale astumise kahel päeval.

18. märtsil algusega kell 16:30 astuvad lavale 7-10 aastased
19.
märtsil algusega kell 16:30 astuvad lavale 3-6 aastased
Lauluõhtu toimub Peetri koolis!

Maailmas on väga palju toretaid lastelaule, mõned kergemad, mõned raskemad. Selleks, et valik väga kirju ei oleks, panime kokku nimekirja lauludest. Siin on nii kergemaid kui ka raskemaid laule. Juhul kui sul on endal mõni tore laul, mida siin nimekirjas pole, siis anna julgelt teada. Kõik toredad laulud on oodatud.

Lastelaulude nimekirjad.
7-10 aastaste laulude nimekiri asub SIIN
3-6 aastaste laulude nimekiri asub SIIN

Hea lapsevanem! Palun kuulake koos lastega neid laulufonosid ja arutage kodus, kas ja millise lauluga soovib laps Lauluõhtul esineda. SEE ON RANGELT VABATAHTLIK!

Laulusõnad ja laul tuleb lapsel iseseisvalt kodus selgeks õppida, sest laulutunnis ei jõua õpetaja kõikidele lastele laule selgeks õpetada. Küll aga kindlasti antakse kõigile lastele näpunäiteid ja õpetussõnu, kuidas ühte või teist laulu laulda.

Kui sa oled leidnud sobiva laulu, siis palun registreeri Lauluõhtul osalemine SIIN

Suurim rõõm on laulurõõm, tulge kogu perega ja elage oma laululapsele kaasa!

Kohtumiseni Lauluõhtul Peetri kooli aulas.

Back To Top